NOVINKA v ponuke - stavebné pozemky v obci Hurbanova Ves, tichá lokalita. Výmera pozemkov od 457 m2 do 821 m2.

Atraktívne stavebné pozemky v obci Macov, tichá lokalita. Pozemkový projekt pozostáva zo 65 stavebných pozemkov pre rodinné domy vo výmere od 700m2 do 1300m2.

Nové stavebné pozemky - Nové Zámky, tichá lokalita, časť pri rekreačnej chatkovej osade pri ramene rieky Nitra. Pozemkový projekt pozostáva z 35 stavebných pozemkov pre rodinné domy typu Bungalov vo výmere od 615m2 do 1100m2.

Novinka v ponuke - stavebné pozemky v atraktívnej lokalite - Lake resort, 3 km od Piešťan. Stavebné pozemky o rozlohe 516 až 1086 m2 sú vhodné pre športovo založené rodiny s deťmi. Jazero Striebornica ponúka možnosť vodných športov a rybolovu.

Nové stavebné pozemky v našej ponuke - obec Kostolná pri Dunaji. Obec a okolie ponúka široké možnosti pre trávenie voľného času, veľkej pozornosti sa teší Oáza sibírskych tigrov, ktorá sa nachádza v bezprostrednej blízkosti dediny.

Stavebné pozemky pre rodinné domy v tesnej blízkosti Aquaparku a Slnečných jazier. Stavebné pozemky o rozlohe 626 až 1082 m2 a minimálnej šírke 19 m, sú vhodné pre rodiny s deťmi, ale aj jednotlivcov, prípadne staršie páry túžiace po kľudnom stavebnom pozemku.

Atraktívne stavebné pozemky v tichej lokalite Podunajskej nížiny. Stavebné pozemky o rozlohe 599 až 948 m2 sú vhodné pre rodiny s deťmi. Vyberte si hneď aj vysnívaný rodinný dom z našej ponuky!

Stavebné pozemky pre rodinné domy v krásnej lokalite Malých Karpát s nádherným výhľadom. Stavebné pozemky o veľkosti približne 1100 m2 majú výbornú polohu a preto sú predurčené k bývaniu mladých rodín s deťmi.

Atraktívne stavebné pozemky v krásnej lokalite Malých Karpát. Stavebné pozemky o veľkosti približne 1000 m2 majú výbornú polohu a južnú orientáciu. Výborné miesto pre Váš rodinný dom.