O LIVINGu

Relevantný realitný softvér musí byť spoľahlivým pomocníkom pre každú realitnú kanceláriu. Takýto nástroj zjednodušuje správu a podrobnú archiváciu všetkých nehnuteľností spravovaných RK, samozrejme, s dôrazom na ich cielenú propagáciu.

Realitný systém LIVING sa snaží tieto ambície napĺňať a zdokonaľovať už od svojho vzniku. Jeho tvorcovia a vývojári usilovne pracovali na takom inzertnom nástroji, ktorý plnohodnotne nahradí správcu agendy nehnuteľností a navyše bude funkčne zrozumiteľný aj pre laického používateľa. Užívateľ LIVINGu vďaka tomu môže samostatne manažovať inzeráty, upravovať a aktualizovať údaje a inzerciu presne zamerať na cieľovú skupinu.

Pre nováčikov v realitnom segmente či pre tých, ktorí si uvedomujú dôležitosť kvalitnej webovej stránky pre podnikanie na realitnom trhu, LIVING sprostredkúva možnosť získať vlastný profesionálny web len za jedno euro. V spolupráci s renomovaným webovým štúdiom Fatchilli predstavuje špičkové web stránky pre realitné kacelárie. Dlhoročná spolupráca s realitnými kanceláriami priniesla svoje ovocie v podobe maximálne užívateľsky ústretovej stránky s funkcionalitami, ktoré uspokoja potreby každého, kto podnikanie na realitnom trhu myslí vážne.

Mediálna devíza LIVINGu

Podporou realitného multiportálu LIVING sú skutočne tí najsilnejší mediálni partneri, ktorí disponujú nielen vysokým počtom stálych návštevníkov svojich webových riešení, ale aj značnou mediálnou silou.

Koncept LIVING vďaka nim predstavuje multiportálovú platformu, ktorej cieľom je sprístupniť nákupcom inzertného priestoru na slovenskom realitnom trhu čo najširšie spektrum relevantných mediálnych partnerov v histórii.

Dlhodobo najsilnejšími partnermi sú vydavateľstvá, a práve preto LIVING odštartoval svoje portály v realitnej sekcii periodika SME, ktorého Google PageRank 6 azda najviac napovedá o jeho návštevnosti a popularite.

Realitný portál Hospodárskych novín living.HNonline.sk zase oslovuje najmä špecifických čitateľov z radov podnikateľov a predstaviteľov popredných firiem pôsobiacich na slovenskom trhu. Inzercia na tomto realitnom portáli preto súvisí najmä s nebytovými priestormi, nehnuteľnosťami investičného charakteru, kancelárskymi priestormi a luxusnými obytnými priestormi. Špeciálnu pozornosť bude tento portál venovať predovšetkým developerským projektom, polyfunkčným objektom a bizniscentrám.

Čerstvým atraktívnym členom rodiny LIVING sa stal realitný portál m2.sk, vytvorený pre najznámejší slovenský vyhľadávač so silnou užívateľskou základňou – každému dobre známy Zoznam.sk. Na adrese m2.zoznam.sk si tak už môžete vyberať aj z ponuky realít.

LIVING vyhľadáva konkrétneho adresáta a sústreďuje preňho všetko, čo ho ako účastníka realitého trhu – náhodne či dlhodobo zainteresovaného – môže zaujať.